Tento web používá cookies. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s použitím cookies.
Rezervovat nyní
+
Datum
Pokoje
Dospělí:
děti:
2 Pokoje
* děti do 12ti let
+ Přidat pokoje
promo kód
Datum rezervace
Dospělí
děti*
Pokoj 1
x
Přidat pokoj
Home > The Corner

The Corner
Eurostars Thalia

V srdci městaRozjasněte své večery na místě určeném k relaxaci, zážitkům a zkoumání skutečně vynikajících chutí. Vaše večery budou doprovázeny živou hudbou, nejlepšími koktejly a bezkonkurenční gastronomickou nabídkou.

The Corner


Společnost Eurostars Hotels představuje svoji novou gastronomickou značku The Corner By Javier de las Muelas, strategické partnerství mezi společností Dry Martini Organization a hotelovým řetězcem.


The Corner By Javier de las Muelas je představován jako nová značka a místo, kde si můžete užít nejen ty nejlepší koktejly vytvořené známým barmanem, ale také různé menu s tapas podle místní gastronomie v daném městě. The Corner By Javier de las Muelas s dynamickou, moderní a exkluzívní atmosférou bude součástí nejlepších hotelů v řetězci hotelů Eurostars Hotels. Ideální místo, které ztělesňuje podstatu řetězce hotelů Eurostars Hotels.
MENUNabídka vytvořená Javierem de Las Muelas pro The Corner je inspirována kreativitou a vytvářením nových technik s cílem dosáhnout jedinečných atraktivních příchutí pro období plné mimořádných okamžiků. Během roku 2015 obsahuje menu podniku The Corner koktejly z projektu Javiera de las Muelas nazvaného „Signature & Excentric“, dvou nových a odvážných kolekcí vytvořených tak, aby uchvátily i ty nejnáročnější chuťové buňky.

Poznejte naše menu